Koszt dostawy:
Końcowa suma:
(Razem produkt/produktów jest w koszyku)
Chcę kontynuować zakupy Zamówienie

Wraz z produktem nasi klienci zamówili jeszcze:

Uprawy ekologiczne & rośliny dziko rosnące

Uprawy ekologiczne & rośliny dziko rosnące

W skład rozprowadzanych przez nas produktów mogą wejść wyłącznie rośliny lecznicze najwyższego gatunku, uprawiane ekologiczne lub dziko rosnące. Moja firma, DrNatura‎-supergreens, używa bowiem do produkcji tylko takich roślin. Trzeba wiedzieć, że organiczne jedzenie, czyli uprawiane w ten sposób zioła i rośliny zawierają 4-10 razy więcej substancji odżywczych i stosowanych w lecznictwie substancji czynnych (związków fitochemicznych). Wynika z tego wyraźnie, że spożywając je mamy 4-10 razy więcej szans na uniknięcie chorób, a w przypadku problemów,za pomocą produktów ekologicznych prędzej odzyskamy zdrowie i wzmocnimy organizm.

Wykorzystywane przez nas rośliny lecznicze uprawiane są na zielonych polach i w bujnych lasach, należących do dziewiczych, czystych i sprawdzonych francuskich gospodarstw. W celu zachowania świeżości zebranych roślin są one suszone w cienistych miejscach, a następnie– zapakowane w wilgotne, płócienne worki – przewożone nocą. Możemy śmiało stwierdzić, że najczystsze, najbogatsze, najlepsze jakościowo i najbardziej efektywne na całym świecie są nasze plony.
Bardzo ważna jest kontrolowana uprawa!

Produkty DrNatura‎-supergreens posiadają certyfikat ekologiczny (EC) No 834/2007, po szczegóły kliknij tutaj.

Organiczna chlorella w proszku
Organiczna chlorella w proszku
Organiczna spirulina w proszku
Organiczna spirulina w proszku

 
Prawie wszystkie surowce produkowanych w Europie preparatów na bazie roślin leczniczych to importowane zioła handlowej jakości. Przyczyna jest niezwykle prosta: są one dużo tańsze.
Podczas, gdy inne firmy płacą 20 centów za dostawę pół kilograma pochodzącej z Indii, Afryki, Meksyku lub Chin - Chlorelli w proszku, my –w przeciwieństwie do nich –wolimy zapłacić 20, albo i więcej euro ,europejskim gospodarstwom ekologicznym! Tę sytuację można skomentować tylko w ten sposób :otrzymana jakość jest adekwatna do zapłaty. Importowane za grosze rośliny lecznicze są nie tylko marnej jakości – mogą być nawet zarażone czymś, co przeniosą na konsumenta. Musisz sobie postawić pytanie: skoro odwiedzając te kraje jako turysta nie możesz jeść albo pić nie narażając się na ryzyko ciężkiej choroby, dlaczego masz stosować podczas choroby pochodzące stamtąd zioła?
Jeszcze większy problem stanowi metoda wyjaławiania tlenkiem etylenu (EtO), której poddawane są te zanieczyszczone, zakażone, nieskuteczne rośliny, importowane do Europy, w tym właśnie celu, żeby zapobiec przywiezieniu do kraju niepożądanych bakterii. Jest to metoda, o której wykazano naukowo, że może powodować raka, leukemię, wady płodu lub poronienie ,w dodatku niszczy wątrobę i komórki nerwowe. Bez dwóch zdań, jest to brudna tajemnica producentów preparatów zielarskich, skrywana pieczołowicie przed opinią publiczną.

Zastanówmy się raz jeszcze: czy kupując produkty z roślin leczniczych możemy być pewni, że nie zostały poddane żadnym szkodliwym dla zdrowia procedurom?
Nie miejmy złudzeń: zdecydowana większość importowanych ziół została wyjałowiona tlenkiem etylenu (EtO) w celu pozbycia się niepożądanych bakterii. W przypadku firmy stosującej surowce ekologiczne o takiej metodzie nie może być nawet mowy! Z informacji wielu dostawców wiemy, że nasza firma jest jedyną, która nie chce nawet słyszeć o metodzie EtO. Jesteśmy dumni z naszego certyfikatu Organic, który możesz obejrzeć tutaj:

Superżywność blog: