Koszt dostawy:
Końcowa suma:
(Razem produkt/produktów jest w koszyku)
Chcę kontynuować zakupy Zamówienie

Wraz z produktem nasi klienci zamówili jeszcze:

Sproszkowany owoc Maqui, produkt organiczny
59 zł / sztuka
Opakowanie: 100 g
porcja wystarczająca na 30 dni
sprawdzony składnik organiczny
60-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Sproszkowany owoc Maqui, produkt organiczny

Jagody Maqui - królowa wśród super owoców. Dlaczego? Ponieważ spośród wszystkich znanych jagód i owoców to właśnie one posiadają największą moc przeciwutleniającą. Nie ma drugiego takiego owocu, który obfitowałby w podobną ilość polifenoli (zwłaszcza antocyjanów) jak jagody Maqui. Polifenole to bardzo silne przeciwutleniacze, a najmocniejsze i najzdrowsze są właśnie antocyjany. W 100 gramach Proszku Coesam z jagód Maqui znajduje się co najmniej 7000 miligramów polifenoli, w tym 4500 mg antocyjanów. Żaden inny owoc w proszku nie zawiera tych leczniczych substancji w tak wysokiej proporcji.

Suplementy diety nie zastępują zdrowej i zbilansowanej diety oraz regularnych ćwiczeń. Wyniki mogą być różne u poszczególnych osób i nie są gwarantowane.


składniki nie modyfikowane genetycznie

59 zł / sztuka

Produkt chwilowo niedostępny.
Payment
 • Opis
 • Przepisy
 • Mechanizm działania
 • Dlaczego możesz go potrzebować?
 • Składniki
 • Sposób użycia

MAQUI (Aristoteliachilensis) to ciemogranatowe jagody, zawierające szczególnie dużo antocyjanów. Nazwa jagód pochodzi od indian Mapuche, a południowa część Chile to jedyny region, gdzie roślina Maqui rośnie dziko. Niewielkie (3-4 milimetrowe) jagody zawierają więcej polifenoli (zwłaszcza antocyjanów) niż jakikolwiek inny znany owoc.

Antocyjany to bardzo silne przeciwutleniacze, więc dzięki ich obecności jagody Maqui uznawane są za owoc o najmocniejszym działaniu antyoksydacyjnym na całym świecie (analiza ORAC, Oxygen Radical Absorbance Capacity).

Charakterystyka produktu:

Proszek bez dodatków chemicznych, w 100 % naturalny.

Wygląd i smak: proszek w kolorze ciemnogranatowym o gorzkawo-słodkim smaku.

Naukowo udowodniono, że spożycie jagód Maqui poprawia stan układu wieńcowego i krwionośnego oraz zapobiega powstawaniu stresu oksydacyjnego.

 • Badania epidemiologiczne wykazały, że pomiędzy bogatą w antocyjany dietą a chorobami sercowo-naczyniowymi istnieje korelacja odwrotnie proporcjonalna.
 • Jagody obniżają poziom złego cholesterolu (LDL).

Aktywność przeciwcukrzycowa:

 • Hamuje wzrost poziomu cukru we krwi u osób z nietolerancją glukozy po spożyciu potraw bogatych w węglowodany.

Podobnie, jak czarne jagody, owoce Maqui pobudzają wydzielanie łez (w przypadku zespołu suchego oka).

Przyczyniają się również do poprawy zdrowia serca i układu krwionośnego, stabilizują poziom cukru we krwi, poprawiają wrażliwość na insulinę.

W 100% naturalny proszek z jagód Maqui posiada właściwości:

 • Wzmacniające układ odpornościowy (silny przeciwutleniacz)
 • Przeciwzapalne
 • Stabilizujące poziom cukru we krwi
 • Poprawiające krążenie krwi

Proszek Coesam z jagód Maqui to standaryzowany produkt organiczny, pozyskiwany przez liofilizację organicznych jagód Maqui, które posiadają największą moc przeciwutleniającą spośród wszystkich znanych jagód i owoców.

Zawartość substancji mineralnych w proszku z jagód Maqui
Zawartość substancji odżywczych w 100 gramach  
Wapń 310 mg  
Potas 700 mg  
Skład kwasów tłuszczowych  
Wszystkie kwasytłuszczowe 7 g  
Nasycone kwasy tłuszczowe 0.9 g 13% wszystkich kwasów tłuszczowych
Mononienasycone 2.6 g 37% wszystkich kwasów tłuszczowych
- kwas oleinowy 2.3 g  
- kwas tłuszczowy omega-7 0.3 g  
Wielonienasycone 3.4 g 48% wszystkich kwasów tłuszczowych
- kwas tłuszczowy omega-6 3.2 g  

Produkt nie zawiera żadnych znanych alergenów.

Zawartość polifenoli (głównie antocyjanów) w proszku Coesam z jagód Maqui wynosi ponad 7 procent.

Super żywność sposób użycia Wymieszaj 1-2 łyżeczki proszku w 300 ml (3 dl) płynu. Może to być koktajl, mleko, sok owocowy, jogurt, można również dodać do porannej porcji musli. Nie wahaj się więc i eksperymentuj, wykaż się kreatywnością i twórz własne przepisy lub dowolnie kombinuj z różną superżywnością!

Koktajle owocowe

Do domowego lub przygotowanego z półproduktów koktajlu owocowego możemy dodać jedną lub więcej superżywności.
Do superżywności dodajmy mleka, mleka sojowego, ryżowego lub migdałowego, wzbogaćmy jakimiś owocami, na przykład bananem czy suszonymi jagodami, następnie mieszajmy blenderem około minuty. Doprawmy do smaku miodem, syropem z agawy czy stewią. Ekperymentuj, wykaż się kreatywnością: skomponuj własne ulubione koktajle z superżywności, które przyniosą korzyść Twojemu organizmowi. Użyj zawsze tyle mleka czy soku, żeby po dodaniu sproszkowanej superżywności powstał płyn o dpowiedniej konsystencji.
Pamiętaj! Pij wystarczająco dużo płynów, żeby przeznaczona do tego superżywność mogła wywrzeć na organizm swój oczyszczający wpływ.

Mamy nadzieję, że nasze sugestie poruszyły Twoją wyobraźnię na tyle, żeby skłonić Cię do skosztowania naszych przepisów z użyciem SUPER GREENS. Gwarantujemy, że polubisz smak SUPER GREENS SYMBOL, pijąc ekstrakt zarówno jako osobny napój, jak i w połączeniu z innymi składnikami!

Więcej przepisów

Superżywność – jako naturalne suplementy roślinne – warto spożywać regularnie i uczynić je codziennym elementem naszej diety. Dzięki temu zapewnimy naszemu organizmowi regularne, naturalne źródło niezbędnych minerałów i witamin.

Widziałeś już nasz przepis? Widziałeś już nasz przepis?
Praktyczne porady i przepisy na pyszne koktajle i desery, które dostarczają organizmowi odpowiedniej ilości witamin i składników mineralnych!

Inne osoby kupiły również te produkty:

Superżywność blog: