Koszt dostawy:
Końcowa suma:
(Razem produkt/produktów jest w koszyku)
Chcę kontynuować zakupy Zamówienie

Wraz z produktem nasi klienci zamówili jeszcze:

Pielęgnacja skóry od wewnątrz? Jedz super żywność!

Pielęgnacja skóry od wewnątrz? Jedz super żywność!

Super żywnością nazywamy te warzywa, owoce, grzyby i glony, które zawierają wyjątkowo dużą ilość składników chroniących zdrowie: witaminy, minerały, antyoksydanty, błonnik i inne naturalne składniki odżywcze, które zachowają, a w przypadku potrzeby odbudują prawidłowe funkcjonowanie ludzkiego organizmu. Którą super żywność powinniśmy wybrać, jeśli chodzi o pielęgnację skóry?

Szczególną cechą super żywności jest to, że zawiera wszystkie substancje, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu.W rzeczywistości stanowi ona pewien rodzaj medycyny naturalnej, a w odróżnieniu od tradycyjnych leków także dodatkową wartość kulinarną. Przywracając prawidłowe funkcjonowania naszego organizmu, pewien rodzaj super żywności wpływa korzystnie również na zdrowie skóry. Spójrzmy, która super żywność to będzie.

Jagody Acai-berry przeciwko starzeniu

Jednymi z najczęściej spożywanych rodzajów super żywności są pyszne jagody Acai berry, które są podobne do naszych jagód leśnych. Jagody Acai berry są wyjątkowo cenne, ponieważ zawierają ogromne wprost ilości składników doskonale wpływających na większość naszych funkcji życiowych. Należą do grupy najlepszych antyoksydantów pochodzenia roślinnego, które wzmacniają układ odpornościowy, chronią serce, redukcją stany zapalne, skutecznie detoksykują oraz wiążą rakotwórcze wolne rodniki. Dzięki kombinacji antyutleniaczy, aminokwasów i kwasów tłuszczowych, skutecznie zapobiegają tworzeniu się zmarszczek, odmłodzają, ujądrniają i detoksykują skórę, ponadto bardzo dobrze wpływają na wygląd skóry, włosów i paznokci.

Czekoladowe kiwi

Dzięki ogromnej ilości flawonoidów stała się najbardziej popularnym składnikiem super żywności, mowa o co najmniej 70% czekoladzie, która jest doskonałym przeciwutleniaczem, zabezpiecza skórę przed zapaleniem, spowalnia starzenie się komórek skóry. Ponadto jej wartościowe składniki pomagają w zwalczaniu cellulitu i zmarszczek. Jeśli jeszcze bardziej chcesz rozpieszczać swoją skórę, jedz owoce kiwi, namaczając je w rozpuszczonej czekoladzie . Kiwi zawiera mnóstwo witaminy C oraz luteinę, która odgrywa ważną rolę w utrzymaniu zdrowej skóry.

Szukaj artykułu: