Koszt dostawy:
Końcowa suma:
(Razem produkt/produktów jest w koszyku)
Chcę kontynuować zakupy Zamówienie

Wraz z produktem nasi klienci zamówili jeszcze:

Ogólne Warunki Umowy

Dostawa i płatność

W przypadku zakupu o wartości powyżej 170 zł dostawa jest bezpłatna, niezależnie od tego, czy zamówienie zostało złożone telefonicznie, czy na naszej stronie internetowej. Jeśli swoje zamówienie zrealizujesz do godziny 10.00, przesyłkę otrzymasz następnego dnia. Jeśli zamówienie zrealizujesz po godzinie 10.00, dostawa będzie zrealizowana w ciągu dwóch dni roboczych. Od firmy kurierskiej GLS otrzymasz sms z informacją o terminie doręczenia.
Musisz wziąć pod uwagę, że dostawa realizowana jest w dni powszednie w godzinach 08.00 – 17.00.
Płatność gotówką kurierowi przy odbiorze przesyłki.
W przypadku zakupu o wartości powyżej 170 zł dostawa jest bezpłatna!

Wszystkie sprawy w związku z naszymi produktami prosimy kierować bezpośrednio do działu obsługi klienta na adres e-mail obslugaklienta@super-greens.eu

Ochrona danych osobowych

Nasza firma szanuje Twoją prywatność, powierzonych nam danych osobowych nie przekazujemy osobom trzecim.

Podane w trakcie składania zamówienia dane osobowe (adres, numer telefonu, numer karty płatniczej itd.) służą wyłącznie do realizacji zamówienia.

Adresu e-mail nie wykorzystujemy do wysyłania SPAMÓW, ani niechcianej korespondencji. Niekiedy informujemy naszych stałych klientów o poszczególnych promocjach, ale jeśli nie chce się otrzymywać takich informacji, należy po prostu zasygnalizować to na adres e-mail obslugaklienta@super-greens.eu

Gwarancja

NaturalSwiss LTD gwarantuje 60-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy za zakup jej produktów, ponieważ osobom, korzystającym z nich po raz pierwszy stanowczo zaleca się przeprowadzenie pierwszego oczyszczania organizmu przez 2-3 miesiące. Chcemy natomiast zapewnić naszym klientom brak ryzyka przy kupnie dwu-trzymiesięcznej dawki, czym przecież mogą zaoszczędzić sporą sumę.

Z naszego doświadczenia wynika, że osoby, które kupują na początek tylko jedno opakowanie, po upływie dwóch, trzech tygodni zamawiają następne, czy to dla siebie, czy też dla swoich bliskich. Zamówione później fantastyczne produkty dostarczają takich samych pozytywów, jak poprzednie, nie kupując jednak trzymiesięcznej dawki naraz, pozbawiasz się naprawdę dużego rabatu.

Gwarantowane zadowolenie
Jesteśmy absolutnie przekonani, że nasze produkty przerosną Twoje oczekiwania. Z gwarancji zwrotu pieniędzy korzysta tak naprawdę zaledwie bardzo niewiele klientów, a wśród nich dominują osoby powodowane przyczynami osobistymi oraz finansowymi, nie zaś niezadowoleniem z produktu. Dopiero w ten sposób staje się jasny niezwykle wysoki wskaźnik skuteczności i gwarantowane zadowolenie.

Warunki gwarancji zwrotu pieniędzy
Odsyłka: Jeżeli nie jesteś w pełni zadowolony z któregokolwiek z naszych produktów, prosimy o ich zwrot, a my zwrócimy Ci cenę zakupu. W celu pełnego zwrotu prosimy odesłać również opakowania (nienapoczęte) na adres: NaturalSwiss LTD, Jelenia 1, 81105 Bratislava, Slovakia, ponieważ zwrotu kosztów dokonujemy wyłącznie za odesłane z powrotem opakowania. Nie zwracamy pieniędzy za produkty, odesłane po upływie 60-dniowej gwarancji. Prosimy o załączenie do przesyłki faktury lub jej kopii oraz dokładnego numeru zwrotnego konta bankowego (kody IBAN i SWIFT prosimy podać drogą emailową). Koszt odesłania produktu obciąża klienta. W przypadku dokonania płatności kartą podanie numeru konta jest zbędne – pieniądze zwracamy na kartę. O zwrocie produktu możesz zdecydować w ciągu 60 dni od doręczenia przesyłki. Gwarancja zwrotu pieniędzy jest bezwarunkowa, nie zadajemy żadnych pytań. Termin przelewu zwrotnego wynosi 15 dni (15 dni roboczych, począwszy od doręczenia przesyłki zwrotnej), do tego czasu prosimy o cierpliwość. W celu zapewnienia bezproblemowej realizacji gwarancji prosimy o odsyłanie produktów przesyłką poleconą. W ten sposób w razie zaginięcia przesyłki możemy prześledzić jej drogę, a Ty masz dowód wysyłki na nasz adres.

Ogólne Warunki Umowy

Niniejszy dokument ustala warunki umowy pomiędzy NaturalSwiss LTD a Użytkownikami strony internetowej www.supergreens.pl, które odnoszą się do korzystania z usług, oferowanych na stronie internetowej, jak również reguluje relacje pomiędzy stroną internetową a jej użytkownikami.

I. Postanowienia ogólne

Definicje

Artykuł 1
Niniejsze warunki umowy ustalają interpretację zwrotów i pojęć jak poniżej:

Przedmiot umowy

Artykuł 2

Artykuł 3
NaturalSwiss LTD świadczy rozmaite usługi, których liczba stale rośnie i które mogą być w każdej chwili zmienione ze względu na dalsze udoskonalanie i rozszerzanie (wolny dostęp, uprzednia rejestracja, opłata odnośnych cen po rejestracji), a ich liczba, właściwości oraz sposób świadczenia mogą być w dowolnym czasie zmienione przez NaturalSwiss LTD.

Przyjęcie ogólnych warunków umowy. Rejestracja

Artykuł 4

Login i hasło

Artykuł 5

Modyfikacja warunków umowy

Artykuł 6

II. Usługi

Usługi bezpłatne

Artykuł 7
Usługi bezpłatne świadczone przez NaturalSwiss LTD to usługi, które dostępne są dla użytkownika za pośrednictwem strony internetowej NaturalSwiss LTD po jego rejestracji, dokonanej zgodnie z ustępem 2 artykułu 4 niniejszej umowy.

Ceny i sposób płatności

Artykuł 8

Aby uiścić opłatę Użytkownik może skorzystać z dowolnej formy płatności podanej na stronie internetowej www.supergreens.pl.

III. Prawa i obowiązki stron

Prawa i obowiązki Użytkownika

Artykuł 9
W rozumieniu warunków niniejszej umowy Użytkownik ma prawo do dostępu online i korzystania w sposób określony przez NaturalSwiss LTD z usług świadczonych. Aby uzyskać dostęp do usług świadczonych po uprzedniej rejestracji, użytkownik ma obowiązek podać swój login i hasło.

Artykuł 10
Użytkownik ma prawo do dostępu i modyfikacji swoich danych osobowych, podanych przez niego w trakcie rejestracji na stronie www.supergreens.pl. Te prawa użytkownik może egzekwować online poprzez swój profil użytkownika.

Artykuł 11

Prawa i obowiązki usługodawcy

Artykuł 12
NaturalSwiss LTD zobowiązuje się do podejmowania wszelkich niezbędnych działań, w celu udostępnienia Użytkownikom usług, będących przedmiotem niniejszej umowy.

Artykuł 13

Artykuł 14

Artykuł 15

IV. Ochrona danych osobowych

Dane osobowe

Artykuł 16
NaturalSwiss LTD, zgodnie z ustępem 2 artykułu 4 niniejszej umowy, ma prawo do zbierania, wykorzystywania i przetwarzania informacji odnośnie jej Użytkowników po ich zarejestrowaniu się. Informacje służące do identyfikacji Użytkowników mogą obejmować imię i nazwisko, adres, nr telefonu, zawód Użytkownika, oraz dowolne inne informacje podane przez niego w trakcie rejestracji. Ta informacja może również zawierać jakiekolwiek inne dane podane, wpisane do formularza lub używane w związku z ubieganiem się o lub korzystaniem ze świadczonych usług przez Użytkownika, jak również uzyskane w związku z jego uczestnictwem w jakiejkolwiek promocji, losowaniu, loterii, sondażu, itd.

Przetwarzanie danych osobowych

Artykuł 17

Superżywność blog: