Koszt dostawy:
Końcowa suma:
(Razem produkt/produktów jest w koszyku)
Chcę kontynuować zakupy Zamówienie

Wraz z produktem nasi klienci zamówili jeszcze:

O nas

Filary naszej działalności: drobni rolnicy

Firma DrNatura-supergreens poważnie traktuje znaczenie superżywności. Jesteśmy przekonani, że człowiek swoją dietą nawiązuje bezpośredni kontakt z matką naturą, która da jemu schronienie, odzienie i pożywienie. A odwdzięczyć możemy się jej za to popierając gospodarstwa ekologiczne na poziomie lokalnym, regionalnym i globalnym. System handlowy „Z farmy prosto na rynek” zapewnia naszym konsumentom organiczne, zdrowe i proekologiczne surowce.

Superżywność pszenicaTwórcą kolekcji produktów Green Symbol® jest Firma DrNatura-supergreens. Stworzyliśmy wspólny front z najlepszymi producentami pszenicy, jęczmienia, lucerny i owsa, dzięki czemu nasi dostawcy z wielką pieczołowitością zbierają plony tych niskoglutenowych zbóż w szczytowym okresie ich dojrzewania, a następnie – z uwagi na zachowanie aktywności enzymatycznej zbiorów – suszą je w niskiej temperaturze.

Zapraszamy na naszą interaktywną stronę (już wkrótce), gdzie możesz zapoznać się z farmami, produkującymi dla nas najważniejsze składniki odżywcze, jak również z naszymi procedurami przetwarzania.

Produkcja superżywności

Superżywność nieśplik japońskiWszystkie nasze produkty wytwarzane są ręcznie, niezwykle sumiennie, z zachowaniem najsurowszych norm, w specjalnie do tego celu zbudowanych zakładach przetwórczych. Produkty firmy DrNatura-supergreens wyrabiane są świeże każdego dnia, co oznacza, że nasi konsumenci biorą do ręki zapakowany produkt najpóźniej w ciągu kilku tygodni od wyprodukowania.

Zapraszamy na stronę Zakłady Przetwórstwa (już wkrótce), na której możesz zapoznać się bliżej z naszymi przetwórniami. Formułę Green Symbol® wyposażyliśmy w liczne komponenty: organiczne rośliny zielone, zdrowe zioła lecznicze i przyprawy, naturalne koncentraty odżywcze oraz owoce i warzywa, które obfitują w antyoksydanty.

Tę bogatą w antyoksydanty miksturę o wybornym smaku przygotowaliśmy według naszej utajnionej receptury. Opatentowaliśmy specjalną procedurę przetwarzania, mrożenia-suszenia, która pozwala zachować właściwości składników, potęgując jednocześnie dostarczane przez suplement wrażenia smakowe oraz koncentrację niezbędnych substancji odżywczych.

W ten sposób powstało prawdziwe pełnowartościowe arcydzieło kulinarne, które umożliwia uzupełnienie naszego jadłospisu w niezbędne substancje i antyoksydanty. Do współpracy nad tym bogatym w substancje odżywcze suplementem diety zaangażowaliśmy uznanych specjalistów z dziedziny dietetyki.

Unikalna formuła

Green Symbol® / Green Icon® produkowane są z naturalnych roślin zielonych, lignanu, zawartego w ziarnach lnu ,jonów mikroelementów, naturalnych ekstraktów spożywczych oraz owoców i warzyw o najsilniejszych właściwościach przeciwutleniających. Zawarte w wykreowanych przez nas formułach „greens”arcyważne składniki nie występują w innych, podobnych produktach, W DODATKU nasze suplementy są bardzo smaczne.

Po spożyciu suplementów Green Symbol® / Green Icon®będących idealną kompozycją całkowicie naturalnych witamin, elementów śladowych, enzymów, przeciwutleniaczy i substancji odżywczych pochodzenia roślinnego – Twoje ciało natychmiast poczuje różnicę! Suplementy dodadzą Ci energii, poprawią przemianę materii, spalanie tłuszczów, trawienie, detoksykację organizmu, wzmocnią układ odpornościowy, przyspieszą regenerację i przyniosą ulgę. Dzięki temu przyczynią się do wydłużenia życia. Suplementy nie zawierają żadnych sztucznych składników, barwników,polepszaczy smaku,ani też dodanych tłuszczy lub cukru. Green Symbol® / Green Icon® zawierają tyle tłuszczów i cukru, ile znajduje się w ich naturalnych komponentach.

Proces produkcji

Proces przetwarzania produktów został przez nas tak dostosowany, żeby zminimalizować straty substancji odżywczych świeżych składników. Do zachowania wszystkich walorów odżywczych użytych komponentów przyczynia się szybkość tego procesu. Efekt potęgujemy jeszcze dodaniem specjalnego kompleksu z probiotyków i enzymów, który sprawia, że suplementy są dobrze przetrawialne i łatwowchłanialne. Dzięki temu Green Symbol® / Green Icon® zawierają niezbędne dla organizmu kluczowe elementy, te zaś pozytywnie rzutują na to, żeby nasz organizm otrzymał w wyniku trawienia wszystkie potrzebne mu substancje.

Każdy wyczuje w produktach Green Symbol® / Green Icon® naturalny smak i zapach. Ten doskonały smak i aromat, które odpowiadają najwybredniejszym gustom, a nawet potrzebom dzieci, produkty zawdzięczają niezwykłej kompozycji składników oraz metodzie produkcji.

A Green Symbol® / Green Icon® oferują Ci maksimum

Na czym opieramy nasz rodzinny biznes? DrNatura-supergreens za swoją misję uznaje udzielanie wsparcia w zachowaniu zdrowia, doskonalenie skutecznościi składu produktów, stworzenie wybornych smaków, przy użyciu pełnowartościowych składników, pochodzących z rzetelnych źródeł. Obłędne tempo współczesnego świata uniemożliwia wręcz regularne zdrowe odżywianie. Wiele osób twierdzi, że chętnie zrobiłoby więcej dla swojego zdrowia, mając pod ręką prostsze rozwiązanie o atrakcyjnym smaku.

Green Symbol® / Green Icon® to naturalna pomoc na każdy dzień. Działają orzeźwiająco, a dzięki szerokiemu asortymentowi smaków każdy znajdzie coś dla siebie! Firmie DrNatura-supergreens udało się stworzyć produkty, które dodają sił, a jednocześnie dostarczają organizmowi wszystkiego, co mu się należy. Możesz je zawsze wymieszać w butelce z jakimś płynem, a potem nosić ze sobą. Są odświeżające i smaczne, z całą pewnością Cię ożywią, dodadzą zapału i animuszu!

Superżywność blog: