Koszt dostawy:
Końcowa suma:
(Razem produkt/produktów jest w koszyku)
Chcę kontynuować zakupy Zamówienie

Wraz z produktem nasi klienci zamówili jeszcze:

Nasze powołanie i cel

Rodziny, uwaga! W świecie DrNatura-supergreens jest wszystko o rodzinie i dla rodziny.

Dlaczego?

Odpowiedź jest prosta: ponieważ jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem.

Większość naszych pracowników są rodzicami wychowującymi dzieci, każdy dzień przypominając nam, że jak ważne jest zwracanie uwagi na problemy życia codziennego. Jednym z najważniejszych jest dieta i spożywanie substancji odżywczych niezbędnych dla organizmu. Jako „zawodowi rodzice“ uważamy, że naszym obowiązkiem jest zdobytą wiedzę w dziedzinie zdrowego odżywiania wykorzystać na rzecz rodziny.

Naszym celem jest udostępnienie składników odżywczych, nasze produkty są nie tylko smaczne, ale również zdrowe, naturalne i organiczne. Ponadto wszystko oferujemy w przystępnej cenie.

Jedzenie, które jest podawane w stołówkach szkolnych i jadalniach nie zawsze jest najzdrowsze. Na zdrowy styl życia niestety nie wpływa pozytywnie dzisiejszy, szybki sposób życia, ponadto informacje z telewizji i radia, nieświadomie namawiają nas do wyboru niezdrowych rodzajów żywności. Jednak wybór należy oczywiście do nas. W związku z tym nasza firma apeluje do wszystkich, aby jedli jak najwięcej świeżych owoców i warzyw, które są dostępne na naszym rynku. Niestety, nie zawsze jest to możliwe, ale nie ma powodu do zmartwienia: należy dołączyć do codziennej diety produkty Zielony symbol (Green Symbol®) przygotowane wyłącznie z naturalnych składników roślinnych, wykonanych na podstawie starych, sprawdzonych metod. Wkrótce poczujesz pozytywne efekty. Życzymy dużo zdrowia!

Nasze powołanie i cel

Każdy z was może poczuć energię firmy DrNatura-supergreens. Teraz gdy świat ignoruje dobre zdrowie, my z pomocą Alkaline dążymy do utrzymania świadomości zdrowego stylu życia, w każdym zakątku świata. Wiemy, że nic nie może nas zatrzymać, abyśmy wykorzystali cenną wiedzę. Będzie nam miło, jeśli również i Ty dołączysz do globalnego rozprzestrzeniania filozofii „Po prostu zdrowie”.

Nasze powołanie:

Powołaniem DrNatura-supergreens jest rozpowszechnianie i stosowanie filozofii "Zdrowie jest proste". Wiadomo, że tłuszcze i toksyny zakwaszają organizm i są przyczyną wielu chorób. W przeciwieństwie do tego, że zrównoważone pH wspomaga naturalne funkcjonowanie organizmu, co pozwala osiągnąć idealną wagę i optymalne zdrowie. Osiągnięcie dobrego stanu zdrowia nie jest trudną rzeczą, należy zrobić tylko to, że uzupełnisz odpowiednią ilość składników odżywczych, które zaczną działać w organizmie. Naszym powołaniem jest ulepszyć stan zdrowia ludzi na całym świecie w ramach programu „Zdrowie jest proste”. DrNatura-supergreens w tej dziedzinie chętnie poda pomocną dłoń!

Nasz cel:

Naszym celem jest nie tylko poprawić stan zdrowia ludzi na całym świecie, ale także stworzyć dobrze prosperującą planetę za pomocą produktów firmy DrNatura-supergreens z logo Zielony symbol. Mieszkańcy naszej planety oprócz inwestowania niesamowitych sum pieniędzy w zdrowie, wciąż szukają różnych alternatywnych rozwiązań. Wierzymy, że informacje na temat naszych produktów będą rozprzestrzeniać się z ust do ust. Firma DrNatura-supergreens takim sposobem chce stworzyć lepszą przyszłość.

Co to znaczy: specjalne, chronione miejsce pracy? W takim zakładzie pracy pracują ludzie z obniżoną zdolnością do pracy, a firma DrNatura-supergreens jest zobowiązana zatrudniać takie osoby.
Chcemy, aby stan zdrowia danej osoby nie był utrudnieniem na rynku pracy i aby były zagwarantowane dobre warunki pracy głównie takiej osobie. U nas mogą wykonywać pracę, z której będą bardzo dumni, a my doceniamy ich wysiłek. DrNatura-supergreens przyczynia się do eliminowania nierówności społecznych i dyskryminacji a promuje integrację społeczną. Uważyamy, że wszyscy zatrudnieni ludzie zasługują na szacunek i godne traktowanie, pomimo chorób fizycznych i psychicznych, z jakimi walczą. To jest powód, że biorąc pod uwagę nasze możliwości, udało się nam stworzyć najwięcej specjalnych miejsc pracy, a tym samym pomóc osobom niepełnosprawnym. Cieszymy się, że możemy przyczynić się do ich szczęścia, ale również podziękować naszym klientom, którzy zakupią nasz produkt, wspierając w ten sposób realizację naszych celów. Dziękujemy!

DrNatura-supergreens ma na celu zmienić sposób myślenia ludzi z zamiarem kształtować zdrowy styl życia. Nadszedł czas, aby działać i odnosić sukcesy. Przyjdź i przyłącz się do Alkaline!

Superżywność blog: