Koszt dostawy:
Końcowa suma:
(Razem produkt/produktów jest w koszyku)
Chcę kontynuować zakupy Zamówienie

Wraz z produktem nasi klienci zamówili jeszcze:

Jakość & Gwarancja

Filary naszego biznesu: drobni rolnicy

DrNatura-supergreens poważnie traktuje znaczenie superżywności. Jesteśmy przekonani, że człowiek za pośrednictwem żywności nawiązuje bezpośredni kontakt z Matką Naturą, która dostarcza mu schronienia, odzienia i jedzenia. Naszą wdzięczność możemy jej okazać wspierając ekorozwój gospodarstw na poziomie lokalnym, regionalnym i globalnym zarazem. System handlowy „Z farmy prosto na rynek” zapewnia naszym konsumentom organiczne, zdrowe i zrównoważone surowce.

Superżywność pszenicaDrNatura-supergreens jest twórcą kolekcji produktów GreenSymbol. Sprzymierzyliśmy się z najlepszymi producentami pszenicy, jęczmienia, lucerny i owsa. Dzięki temu nasi dostawcy z wielką pieczołowitością zbierają plony tych ubogich w gluten zbóż w szczytowym okresie ich dojrzewania, a następnie – z uwagi na zachowanie ich aktywności enzymatycznej – suszą je w niskiej temperaturze.

Zapraszamy na naszą interaktywną stronę (już wkrótce), gdzie możesz zapoznać się z farmami, produkującymi dla nas najważniejsze składniki odżywcze, jak również z naszymi procedurami przetwarzania.

Co to takiego ta superżywność?

Ekologiczne wyciągi z organicznej superżywności i surowych potraw, produkowane przez DrNatura-supergreens, to czyste pożywienie, które składa się z rozmaitych zbóż, roślin, alg, nasion, jagód, owoców i warzyw. Są wolne od środków ochrony roślin, niezawierają substancji chemicznych, barwników, aromatów, konserwantów ani żadnych syntetycznych, nienaturalnych dodatków.

Dzięki surowcom suplementy bogate są w niezwykle ważne substancje odżywcze, między innymi błonnik pokarmowy, kwasy tłuszczowe omega-3, omega-6, omega-9, białka, witaminy, minerały, niezbędne aminokwasy, enzymy, chlorofil, jak również antyoksydanty.

Najistotniejszą cechą surowych potraw jest to,że w trakcie przetwarzania podgrzewa się je najwyżej do temperatury ciała (maksymalnie do 40°C). Dzięki takiej obróbce termicznej wszystkie nieodzowne elementy pozostają w nienaruszonym stanie i są całkowicie przyswojone przez organizm. W ten sposób superżywność oraz surowe potrawy ucieleśniają inspirującą energię życiową.

Żeby umożliwić wszystkim dostęp do tego zbawiennego wpływu, DrNatura-supergreens udostępniła najbardziej rozpowszechnioną i poszukiwaną superżywność w formie proszku lub w postaci pestek. Wszystkie produkty są wysokiej jakości i wykonane zostały z surowców organicznego pochodzenia, dlatego każdy z nich przynosi korzyść dla ludzkości i całej Ziemi. Zakupem wyciągów z superżywności przyczyniamy się do umocnienia pozycji drobnych rolników i rozwoju ekorolnictwa. I jeszcze jedno: każdy – niezależnie od figury – może cieszyć się pozytywnymi efektami spożywania superżywności!

Produkcja wyciągu z superżywności

Superżywność nieśplik japońskiWszystkie nasze produkty wyrabiane są ręcznie, niezwykle sumiennie, z zachowaniem najsurowszych norm, w specjalnie do tego celu zbudowanych zakładach przetwórczych. DrNatura-supergreens wyrabia codziennie świeże produkty, co oznacza, że nasi konsumenci biorą do ręki zapakowany produkt najpóźniej w ciągu kilku tygodni od produkcji.

Zapraszamy na stronę Zakładu Przetwórstwa (już wkrótce), na której możesz zapoznać się bliżej z naszą przetwórnią. Wzbogaciliśmy formułę GreenSymbol o liczne komponenty: organiczne rośliny zielone, zioła lecznicze i zdrowe przyprawy, naturalne koncentraty odżywcze, owoce i warzywa, które obfitują w antyoksydanty.

Naszą bogatą w antyoksydanty miksturę o wybornym smaku przygotowaliśmy według utajnionej receptury. Opatentowaliśmy specjalną procedurę przetwarzania, chłodzenia i suszenia, która pozwala zachować właściwości składników, potęgując jednocześnie dostarczane przez suplement wrażenia smakowe, jak również wzmacniając koncentrację ważnych substancji odżywczych.

W ten sposób powstało prawdziwe pełnowartościowe arcydzieło, które umożliwia uzupełnienie naszego jadłospisu w niezbędne substancje i antyoksydanty. Do współpracy nad tym odżywczym suplementem diety zaangażowaliśmy uznanych specjalistów z dziedziny dietetyki.

 

Certyfikaty i atesty

Certyfikat jakości Najwybitniejsze organizacje branżowe – Certyfikat Organic, Instytut Weryfikacji Programu Jakości, Projekt „Bez GMO” – orzekły, że nasze produkty są zarówno organiczne, jak i wolne od GMO. Zapraszamy na naszą stronę Certyfikaty i atesty, gdzie znajdziesz pełen rejestr naszych atestowanych produktów.

Dalsza kontrola jakości

RękaNa początek wybiera się gospodarstwo ekologiczne, następnie pochodzący stamtąd surowiec trafia do producenta, gdzie poddany jest gruntownej kontroli: przeprowadza się ją między innymi według surowych kryteriów COA. Procedura COA to test na obecność mikroorganizmów (drożdże, bakterie E.coli i salmonelli, pleśń i inne grzyby) oraz metali ciężkich (arsen, ołów, rtęć, aluminium itp.), odpowiadający normom organizacji zdrowia publicznego UE.

Producent przechowuje pobrane próbki, na podstawie których zawsze można ustalić jakość użytych do produkcji surowców. W celu wykrycia substancji obcych surowce są stale kontrolowane w trakcie produkcji. Następnie starannie odmierza się właściwą ilość składników, wkłada do mieszalnika, wreszcie zaś pakuje gotowy produkt. Na zakończenie również gotowy produkt poddaje się testowi COA i ocenia wyniki.

Po dostawie produktu do naszych magazynów losowo sprawdzamy wypełniającą opakowanie masę produktu, odpowiednie wymieszanie oraz ogólne etykietowanie.

Co to jest GMP?

GMP to skrót, który oznacza dobrą praktykę produkcyjną (Good Manufacturing Practice). Jest to zestaw standardów stosowanych w produkcji przemysłowej, który zapewnia wysoką jakość produktu. W StanachZjednoczonychza standardy GMP odpowiada Agencja Żywności i Leków (FDA).

Poniżej umieszczamy jeden ze standardów GMP odnośnie surowców i procesu produkcji:

1. Surowce.

Kryteria:

a. Zarówno surowce jak i opakowania należy odpowiednio przechowywać i prawidłowo się z nimi obchodzić, zwracając uwagę, żeby nie mieszały się ze sobą, chronione były przed mikroorganizmami i środkami chemicznymi, jak również żeby nie były narażone na działanie gorąca, zimna, promieni słonecznych i pary.

b. Magazyny surowców należy zamykać. Saszetek i pudełek z produktami nie należy składować na ziemi.

c. Magazyny surowców należy odpowiednio opisać, uwzględniając na tabliczce nazwę, numer identyfikacyjny oraz aktualny stan kontroli.

d. W procesie przetwarzania należy pobrać próbki surowców i poddać je testom/kontroli, mającym na celu wykrycie kurzu, mikroorganizmów i innych obcych substancji, jak również w celu zapobiegania sfałszowaniu gotowego produktu, ze szczególnym uwzględnieniem surowców pochodzenia zwierzęcego i roślinnego, jak również tych substancji kosmetycznych, które wymagają obróbki na zimno.

e. Z substancjami, które nie spełniają oczekiwanych warunków, należy obchodzić się odpowiednio i zapobiec wykorzystaniu ich w przemyślekosmetycznym.

Co oznacza 100% gwarancja zwrotu pieniędzy?

/Data/pl/page/jakosc-superfood.pngJesteśmy przekonani, że nasze produkty sprawią Ci satysfakcję i że dzięki nim Twój tryb życia będzie zdrowszy. Dlatego też na każdy z nich zapewniamy 100% gwarancji natychmiastowego zwrotu pieniędzy.

Procedura gwarancyjna:

1) Zadzwoń do naszego biura pod numer +48 223 895 888, żeby zgłosić zamiar zwrotu produktu.

2) Starannie zapakuj nienapoczęty SuperGreens wraz z załączoną fakturą odeślij w ciągu 60 dni* na poniższy adres:

1 Brook avenue, Wembley HA9 8PH , London, UK

- O ile opakowanie jest nienaruszone, a pasek akcyzowy/stempel nie uszkodzony, wówczas zwracamy równowartość zapłaconej ceny produktu**.

* Za datę zakupu uznaje się datę doręczenia przesyłki.

** Kosztów dostawy nie zwracamy.

DrNatura-supergreens zastrzega sobie prawo do odmowy zwrotu równowartości ceny w przypadku, gdy odesłany SuperGreens nie spełnia powyższych warunków.

Superżywność blog: