Koszt dostawy:
Końcowa suma:
(Razem produkt/produktów jest w koszyku)
Chcę kontynuować zakupy Zamówienie

Wraz z produktem nasi klienci zamówili jeszcze:

Jak długo można spożywać super żywność?

Alkalizacja, odkwaszajaca dieta

Alkalizacja, czyli teoria diety odkwaszającej Dr. Schiffera jest oparta na spożywaniu zdrowych, alkalizujących pokarmów i napojów, za pomocą których możemy łatwo zachować idealną równowagę kwasowo-zasadową w naszym organizmie (prawidłową zasadowość naszej krwi). Proces alkalizacji przywróci zdolność organizmu do naturalnego samoleczenia i pozwoli odzyskać właściwą równowagę w naszym ciele.

Wynikiem alkalizacji jest zgrabna figura, piękna skóra, gęste włosy, zdrowe kości i zęby. Podczas procesu alkalizacji trwającej cztery miesiące zupełnie wymieni się krew; od tego pochodzi nasze motto, które używamy dla naszej super żywności, która jest pełna witamin, aminokwasów i minerałów: "Zmieni się w krew." Oczywiście nie oznacza to, że po upłynięciu czterech miesięcy nie można super żywności spożywać. W celu zachowania zdrowia warto zaliczyć produkty alkalizujące do swojego codziennego jadłospisu już na stałe.

"Jesteś tym, co jesz" - to twierdzenie jest prawdziwe.
Nasze ciało będzie masywne, umięśnione i silne, jeśli będziemy spożywać produkty alkalizujące, którymi są: świeże warzywa i owoce.

Czy odczuwasz zmęczenie? Straciłeś energię witalną? Nie jesteś zadowolony ze swojej figury? Twoja dieta nie przynosi oczekiwanych rezultatów?

Możliwe, że cierpisz "chorobą cywilizacji": zakwaszeniem organizmu. Aby przywrocić energię, świeżość i szczupłą sylwetkę, należy zmienić swój styl życia. Zacznij już dziś z alkalicznym stylem życia, spożywaj produkty i napoje alkalizujące organizm, wróć do formy sprzed lat!

Wyjatkowy produkt Dr. Schiffera SuperGreens Symbol pomoże Ci rozpocząć alkaliczny styl życia, jest to napój, który dostarcza organizmowi mnóstwo witamin, minerałów i składników odżywczych oraz pomoże w detoksykacji i prawidłowym nawodnieniu organizmu. Napój o kolorze zielonym, choć nie wygląda zbyt apetycznie, w porównaniu z innymi produktami ma doskonały smak; jest to produkt alkalizujący, który pomaga przywrócić równowagę kwasowo-zasadową w organizmie.

Doskonały efekt

 

„Oferujemy Państwu najlepszy, najbogatszy w składniki i najsilniejszy ekstrakt ziołowy na świecie!"

- Dr. Schiffer

 

Kiedy zaczęliśmy pracować nad złożeniem mieszanki ziołowej, myśleliśmy przede wszystkim na zdrowie, nie na pieniądze. Według ekspertów z dziedziny zielarstwa w wielu fabrycznie wyprodukowanych suplementach diety jest tylko 10% czystego wyciągu z roślin leczniczych, resztę stanowi płyn, który powstał w wyniku produkcji, wykorzystywany do znacznego zwiększenia wagi produktu.

Różnica między nami a innymi producentami polega na tym, że doskonale wiemy, jakie jest to uczucie być z chorymi ludźmi i zrobić wszystko aby ich stan zdrowia się poprawił.

Klinicznie udowodniono

The Alkaline Company dba o zdrowie nas wszystkich, dzięki temu suplementowi z ziół leczniczych stan zdrowia znacznie się poprawi - dlatego, że jest skuteczny, silny i działa!

Prawdziwi ludzie, prawdziwe wyniki

 

„Wyznaczono mi termin na angioplastykę tętnic wieńcowych, ale wbrew opinii i radam ludzi w mojej okolicy, termin operacji odwołałem i zacząłem stosować wasz ekstrakt ziołowy. W ogóle nie byłem zawiedzony, produkt jest naprawdę skuteczny, działa dokładnie tak, jak obiecywaliście. Po upływie czterech miesięcy poziom cholesterolu zniżył się: 450 na 145. Ból związany z dławicą piersiową ustąpił, ciśnienie krwi uległo znormalizowaniu, a co więcej, schudłem sześć kilogramów! Mogę ubierać spodnie (sprzed trzydziestu lat). Dziękuję za to, że pomogliście mi zaoszczedzić 40.000 złotych, i uchroniliście mnie od ogromnej blizny na klatce piersiowej.”

Franciszek Janos


Przeczytaj opinie naszych klientów

 

Superżywność blog: