Koszt dostawy:
Końcowa suma:
(Razem produkt/produktów jest w koszyku)
Chcę kontynuować zakupy Zamówienie

Wraz z produktem nasi klienci zamówili jeszcze:

Jak działa Green Symbol®?

PRODUKTY PEŁNE SKŁADNIKÓW ODŻYWCZYCH

 

„Matka Natura obdarzyła nas bogactwem zdrowych produktów spożywczych i ziół leczniczych, które są źródłem substancji odżywczych. Nazywam je super żywnością, ponieważ ich spożywanie działa jak naturalna transfuzja krwi.“

— Dr. Schiffer

Poniżej możesz zapoznać się z opinią Dr. Schiffera o składnikach odżywczych zawartych w super żywności i ich korzystnych skutkach zdrowotnych.

 


Spirulina

Organiczna spirulina w proszku„Jeden z najstarszych pokarmów świata, który doskonale spełnia współczesne wymagania żywieniowe“

"Ponad 25 lat stosuję spirulinę, więc mogę śmiało stwierdzić, że jej najwyższą jakość można znaleźć w Kone na Hawajach. Dzięki wyjątkowo wysokiej zawartości białka, w zakresie między 70% do 80%, spirulina jest niewątpliwie najbogatszym źródłem beta-karotenu.”

Wodorosty morskie chlorella

Organiczna chlorella w proszku

„Wodorosty morskie są cennym uzupełnieniem składników odżywczych dla organizmu.“

Chlorella zawiera ogromną ilość witamin, substancji mineralnych, karotenu, kwasów tłuszczowych, aminokwasów, a także kilkaset mikroskładników pokarmowych, pierwiastków śladowych i dodatków dietetycznych. Dalszym argumentem potwierdzającym korzyści zdrowotne chlorelli jest to, że zawiera ona 38 razy większą ilość białka niż soja.

 


Lucerna, młoda zielona pszenica i jęczmień

Lucerna Superżywność

„W liściach jest więcej składników odżywczych niż w całej roślinie.“

W kompleksie leczniczych ziół i traw (lucerna, młoda zielona pszenica i jęczmień) możemy znaleźć bardzo wysokie stężenie witamin i minerałów. Zwiększa poziom energii, poprawia proces trawienia i wspomaga oczyszczanie organizmu.

 


Wodorosty morskie Palmaria palmata

Dulse Superżywność

„Podwodna roślina z najbogatszą zawartością składników odżywczych na świecie.“

Palmaria Palmata jest specjalną podwodną rośliną. Rośnie w oceanach, a jej wyjątkowość polega na tym, że zawiera wszystkie substancje mineralne. Ta podwodna roślina jest najbardziej skutecznym źródłem łatwo przyswajalnych minerałów na świecie.

 


Wiśnia Acerola

Acerola-czereśnia Superżywność

„Jest najbardziej skoncentrowanym źródłem naturalnej witaminy C.“

Muszę przyznać, że używam wyłącznie 100% naturalne i organiczne wiśnie Acerola. Jest to jedno z najbogatszych źródeł witaminy C na świecie, który zawiera bioflawonoidy, hesperydynę, rutynę, anthocyanin i inne zdrowe substancje występujące w przyrodzie.

 


Dzika róża, skórka cytrynowa i pomarańczowa

Dzika róża-pomarańcza Superżywność

„Brakujący artykuł wśród suplementów diety.“

Od kilku lat z powodzeniem stosuję ten niezwykły kompleks witaminy C. W tym czasie okazało się, że jest nie tylko doskonałym źródłem witaminy C, ale także zawiera ogromna ilość ważnych substancji naturalnych, takich jak: bioflawonoidy, hesperydyna i rutyna.

 


Owoc palmy

Owoc palmy Superżywność

"Wreszcie jedno nietoksyczne, naturalne źródło witaminy E, pełne substancji odżywczych.“

Owoc palmy to prawdziwa bomba witaminowa, szczególnie witaminy E. Jest łatwo przyswajalne i znacznie zwiększa poziom witaminy E we krwi, dzięki czemu jest doskonałym antyoksydantem, wiąże wolne rodniki. Przyczynia się do długowieczności.

 


Liście buraków i szpinaku

Superżywność buraki szpinak

„Naturalna transfuzja krwi – burak i szpinak.“

Liście buraków i szpinaku wytwarzają przeciwciała przeciw anemii, gdyż w skoncentrowanej formie dostarczają krwi składniki odżywcze. Obie rośliny regenerują krwinki czerwone, dostarczają świeży tlen do płuc, poprawiają krążenie krwi, wzbogacając ją w żelazo i składniki odżywcze.

 


Saccharomyces cerevisiae, niefermentujące drożdże piwne pełne składników odżywczych

„Mój znakomity suplement diety z drożdży piwnych poprawia krążenie krwi i dostarcza ogromną energię dla funkcjonowania ciała, umysłu i duszy.“

Saccharomyces cerevisiae są to niefermentujące drożdże. Osiągnęły wielki sukces w dziedzinie leczeniu chorób i ochrony zdrowia, również ja stworzyłem swoją własną, niepowtarzalną formę.
 

Nie ma znaczenia, ile składników odżywczych przyjmie twój organizm, ale to ile jest w stanie wykorzystać. Napój Green Symbol® zawiera pięć razy większą ilość witaminy B12, znanej jako witamina energii niż jest dzienne zapotrzebowanie. Green Symbol® jest sporządzony z roślin jednokomórkowych, co oznacza, że jest wchłaniany bezpośrednio do krwioobiegu i komórek. Dokładnie tam, gdzie jest to potrzebne i w dodatku w ciągu 10 minut.

Green Symbol® jest zatem najszybszym sposobem uzupełnienia utraconej energii!

Superżywność blog: