Koszt dostawy:
Końcowa suma:
(Razem produkt/produktów jest w koszyku)
Chcę kontynuować zakupy Zamówienie

Wraz z produktem nasi klienci zamówili jeszcze:

Dlaczego?

Green Symbol®: Dlaczego go potrzebujesz?

“Green Symbol® pomaga zachować zdrowie, na które nowoczesny styl życia nie wpływa najlepiej. Zrównoważona mieszanka z mikroorganizmów odżywczych, roślin leczniczych i produktów, bogatych w składniki odżywcze jest stosowana na całym świecie. Wiadomo, że spożywanie fast foodów może szkodzić naszemu organizmowi a gotowane jedzenie podczas obróbki termicznej, traci na wartości. Nie można również zapominać, że stres, napięcie, mało ruchu i snu mogą również prowadzić do utraty siły witalnej.

Do czołówki suplementów diety zalicza się Green Symbol®, jako brakujący element w organizmie wielu ludzi. Jest źródłem ogromnej ilości składników odżywczych chroniących organizm, zapobiega pojawianiu się chorób, pomaga przy różnych typach kuracji leczniczych i po jego stosowaniu nie tylko, że człowiek wygląda znacznie młodziej, ale również tak się i czuje. Dotyczy to każdego z nas, to nie przypadek, że nigdy nie spotkałem kogoś, kto dostarczy swojemu organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych przy normalnej diecie.”

Na co pomaga Green Symbol®?

Green Symbol® jest koncentratem, który łatwo się rozprowadza w organizmie i szybko wchłania. Jest bogaty w składniki odżywcze, witaminy i składniki mineralne pochodzenia roślinnego. Dr. Shiffer miał dużo pacjentów, którzy w wyniku choroby fizycznej lub chorób układu nerwowego nie byli w stanie przyjmować i wykorzystywać składników odżywczych otrzymanych z posiłków, tabletek, zastrzyków. Umierali, ponieważ nie otrzymali podstawowych składników odżywczych, które wspomagałyby produkcję krwi w organizmie.

Mikstura ze świeżych owocowych i soku z warzyw Green Symbol® zwyciężyła również w sytuacjach, w których wszystko inne zawiodło. Produkt ten był w stanie dostarczyć niezbędnych składników odżywczych do układu krwionośnego, komórek i narządów. Green Symbol® to cudowny lek!

Dlaczego Green Symbol® / Green Icon® jest najlepszym wyborem?

Green Symbol® i Green Icon® jest sporządzany z kombinacji energetyzujących substancji odżywczych, organicznych, pełnowartościowych produktów i ekstraktu roślinnego w postaci proszku. Produkty te są smaczne i już po pierwszym spożyciu zdecydowanie poczujesz różnicę. Zawierają składniki, które specjaliści i lekarze zalecają w celu zachowania zdrowia, a których ze względu na brak czasu nie spożywamy.

Oprócz tego, w skład suplementów diety Green Symbol® i Green Icon® wchodzą żywność organiczna, przyprawy, rośliny lecznicze, koncentraty spożywcze z owoców i warzyw bogatych w antyoksydanty. Smaczna mieszanka pełna antyoksydantów przygotowana jest na podstawie tajnej receptury. Opatentowaliśmy proces produkcji, jak również chłodzenia i suszenia, z którego otrzymaliśmy siłę wszystkich naturalnych składników, a także zwiększyliśmy zawartość składników odżywczych i ulepszyliśmy ich smak.

Powstał cudowny suplement diety, który pozwala naszą dietę uzupełnić o wszystkie niezbędne składniki. W procesie produkcji suplementów diety pełnych składników odżywczych pracowaliśmy z ekspertami w dziedzinie dietetyki i chemii.

Nasz organizm każdy dzień potrzebuje warzyw i owoców, które są źródłem niezbędnych składników odżywczych, utraconych, chociażby przez stres. Istnieją dowody na to, że pełnowartościowe produkty spożywcze pomagają zapobiegać chorobom i zachować optymalny stan zdrowia. Główną cechą charakterystyczną Green Symbol® i Green Incon® jest, że: zawierają wszystkie składniki, których w naszym jadłospisie brakuje. Spróbuj, a Twój organizm z pewnością będzie Ci wdzięczny!

Lecznicze i zdrowotne zalety suplementu diety Green Symbol®:

SIŁA ukryta w Green Symbol®...
40% BIAŁKA
wysoka zawartość łatwo przyswajalnego białka naturalnego pochodzenia
BEZ TŁUSZCZU
zawiera tylko 0,5 g tłuszczu.
BARDZO NISKA ZAWARTOŚĆ KALORII
jedna dawka zawiera 50 kalorii.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Superżywność blog: